Nejnovější komentáře

  Počítadlo návštěv

  TOPlist

  Markéta Novotná

  Nápad vytvořit webovou stránku s maximálně dostupnými informacemi mě napadl v listopadu 2001. Zpětně mohu říci, že mě nejvíc zaujala Laďka jako taková. Její úžasné přirozené herectví a hlas, který by stromy lámal. První setkání s Laďkou proběhlo ve filmu Trhák, kdy mě naprosto okouzlila kudrnatá pošťačka s hlasem jako zvon, pak Plaváček a nakonec sestřih ze Silvestrů, kde si zahrála ve scénce „Autoservis“ s manželem Vlastimilem Bedrnou.

  Začala jsem se pídit a hledat … internet v ČR byl téměř v plenkách, knihovna v rámci města nenabídla žádné větší informace, hudební knihovna byla ochotna poskytnout značně ohranou LP Já už vím … a tak to začalo, shánění, psaní do Karlína, hledání v archívech časopisů. Nakonec i výlet do Prahy, který poskytl spoustu informací pro vytvoření celkem obstojně informacemi zásobeného webu.

  Webu jsem se opravdu intenzivně věnovala do roku 2005. Se studiem VŠ, mateřstvím a rodičovstvím postupně ubýval čas. Ani teď ho není mnoho, ale i z toho minima by bylo hezké vykřesat maximum! 🙂

  Já a moje ratolesti 🙂

  Kontakt: marketa@ladkakozderkova.cz